Olomouc-Chomoutov obhájil svůj loňský triumf

| 2118 zobrazení

Dnes se v Brně, v areálu Střední školy polytechnické, konala učňovská soutěž PODLAHA CUP 2011. Sedmého ročníku se zúčastnilo šest dvojic a vítězi se stali učni Tomáš Vysloužil a Ernest Duriančík ze Střední školy stavební a podnikatelské z Olomouce-Chomoutova.

 

20110428 podlaha cup

Vedle této školy, která obhájila loňské prvenství se této tovaryšské soutěže učastnili dvojice ze Střední školy polytechnické Brno (2x), Středního odborného učiliště Uherský Brod, Střední školy pro sluchově postižené a Odborné učiliště Brno a Střední školy stavební a zahradnické Praha.

Po písemném testu a proškolení na eletrických strojích a nářadí značky FESTOOL se soutěžící vrhli do praktické části. V letošním roce měli za úkol kladení parket na dvojitý stromeček (lepidlo BONA). Soutěžní plocha byla navíc ztížena vestavěnou překážkou, která imitovala sloup.

Před vyhlášením výsledků předseda soutěžní komise Petr Sedláček(AKTO) poukázal na nejčastější chyby zúčastněných. Ti, co jich měli nejméně, se umístili na stupních vítězů.

1.místo: Tomáš Vysloužil, Ernest Duriančík (SŠSP Olomouc)

2.místo: Ondřej Holoubek, Robin Holub (SŠP Brno)

3.místo: Zdeněk Pokorný, Marek Mejsnar (SŠSZ Praha)

Vedle věcných a praktických cen, které do soutěže věnovali partneři cechu - BONA, DR.SCHUTZ, WEBER TERRANOVA, SUPELLEX CENTRUM, FESTOOL, SIKA, THOMSIT, PCI, získali vítězové od cechu i finanční odměnu (dle pořadí 3000 Kč, 2000 Kč a 1000 Kč).

Další ročník se uskuteční v dubnu 2012 v Praze.

 

Zpět do rubriky

  • weber
  • Weber 2
  • Junckers 1
  • Schönox 2
  • Gerflor 3
  • Dema 4
  • Feelwood 5
  • 8 - Murexin
  • Junckers 7
  • Schönox 8
  • Gerflor 9
  • 19 - Profil team
  • Dema 10
  • FeelWood 11
  • 1 Mapei
  • 2 Ardex
  • 3 - Uzin
  • 5 - Akto
  • ESCO
  • Ceresit
  • 17 Acolor
  • 20 - V-podlahy
  • cemex
  • Döllken

Fandíme řemeslu

  • AMSP
  • KB
  • fandíme řemeslu

Pořádáme

Nejčtenější aktuality

  • 3 měs.
  • 6 měs.
  • Rok
  • Celkem

Autorizované společenstvo

  • Hospodářská komora

Spolupráce

  • Firma roku
  • Živnostník roku
  • mistři řemesel
  • Schola Pragensis

GENERÁLNÍ PARTNEŘI 2018

  • Janser
  • Weber

HLAVNÍ PARTNEŘI 2018

  • Junckers
  • Schönox
  • Gerflor
  • Dema Dekor
  • feelwood2
  • ProfilTeam
  • Murexin

DOPORUČUJEME

  • Acolor
  • Akto
  • Ardex
  • Brased
  • Cemex
  • Ceresit
  • Dollken
  • Dr. Schutz
  • ESCO
  • Eukula
  • mafell
  • Mapei
  • objectfloor
  • PCI
  • Rigips
  • V-PODLAHY
  • regutec
  • RV trading
  • spoltex
  • Uzin

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  • Domo
  • Videopodlahy
  • PodlahyCOM